Bazy danych

6 stycznia, 2013 Posted by admin

bazy danychW ofercie naszej agencji badawczej, znajdują się także wszelkiego rodzaju bazy danych, które stale aktualizujemy uzupełniając o nowe informacje, dzięki czemu, stanowią one wyjątkowe źródło informacji o rynku dla przedsiębiorców. Posiadamy zarówno gotowe bazy danych, jak również na zlecenie naszych klientów wykonujemy zupełnie nowe bazy z nowych obszarów rynku.

Tworzymy bazy danych, zarówno jeśli chodzi o zbiorowości klientów, jak i przedstawicieli danych dziedzin produkcyjnych, usługowych, czy też naukowych. Jedną z bardziej popularnych baz, jest obsługiwana przez nasze oprogramowanie dedykowane baza lekarzy, która zapewnia przedsiębiorstwom farmaceutycznym, odpowiednie informacje o wszystkich potencjalnych klientach, oraz kontrahentach. Prowadzimy także skuteczny mailing lekarze, który jest w tym szczególnym przypadku, jednym z najlepszych rozwiązań, aby przedsiębiorstwa farmaceutyczne, oraz inny producenci wyposażenia medycznego, mogli bardzo precyzyjnie przedstawić swoją ofertę przedstawicielom konkretnej gałęzi medycyny, do których oferta jest adresowana.

Warto tutaj także podkreślić fakt iż tego rodzaju biznesowe bazy danych można wykorzystywać także w innych działaniach, takich jak na przykład roznoszenie ulotek, które będzie adresowane bezpośrednio do poszczególnych zainteresowanych klientów. W tym szczególnym przypadku, będziemy wybierali konkretne grupy odbiorców, zamieszkujących dany teren, a następnie będziemy przeprowadzać roznoszenie ulotek, dzięki czemu, trafić ze swoja ofertą można naprawdę do szerokiego grona odbiorców.

 

Oferujemy także wszelkiego rodzaju badania ewaluacyjne, których przeprowadzanie w czasie wdrażania na rynek nowych produktów, jest dla przedsiębiorców niezwykle pożyteczne. Dzięki tego rodzaju badaniom ewaluacyjnym, możliwe jest bowiem osiągnięcie wysokiego poziomu efektywności, zaś przez wzgląd na fakt, iż ewaluacja to stałe i systematyczne zbieranie oraz analizowanie danych na temat poszczególnych procesów, możliwe jest korygowanie działań, jeszcze w trakcie trwania danego procesu, wobec czego, nie musimy tutaj czekać do końca działania, aby określić jego efektywność, i dokonać korekt na przyszłość. Badania ewaluacyjne, zapewniają nam możliwość wprowadzania korekt i poprawek, jeszcze w czasie trwania działania, wobec czego, należy powiedzieć, iż są rozwiązaniem wyjątkowym w swojej formie.

Comments are closed.