Bezsenność. Leczenie przez platformę haloDoctor

20 lipca, 2020 Posted by User WP

Utrudnione zasypianie, ciągłe zmęczenie, brak energii do działania ze względu na niedosypianie lub zupełny brak snu – te objawy mogą świadczyć o problemach z bezsennością. Intuicyjna platforma dla pacjentów i lekarzy haloDoctor daje możliwość szybkich konsultacji online z lekarzem rodzinnym, internistą, a także psychiatrą jeśli okaże się, że bezsenność ma podłoże psychiczne.

 

Częsty problem występujący w populacji – bezsenność

Sen to pełna regeneracja organizmu. Brak snu znacząco osłabia organizm. Dłuższe funkcjonowanie bez odpowiedniej ilości snu powoduje zaburzenia układu nerwowego, a nawet hormonalnego, sercowo-naczyniowego, a nawet pokarmowego.

 

Aby dobrze zdiagnozować bezsenność, należy skonsultować się z lekarzem. Dostępni na haloDoctor specjaliści mogą konsultować swoich pacjentów wieczorami, w weekendy i święta. Do specjalistów można rejestrować się o dowolnej porze.

 

Stres, nieprawidłowa dieta, brak spotkań z bliskimi i alienacja, spożywanie napojów energetycznych i substancji psychoaktywnych, pracoholizm – te czynniki mają współcześnie wpływ na rozwój bezsenności u wielu młodych osób, a nawet ludzi w średnim wieku.

 

Nie warto leczyć się na własną rękę

Próba leczenia się na własną rękę jest niebezpieczna. Brak znajomości funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz podstawowej wiedzy z zakresu farmacji może zaszkodzić osobie, która cierpi na bezsenność i próbuje się leczyć samodzielnie. Kupowanie leków i suplementów diety bez recepty, brak korzystania ze specjalistycznych porad i badań może zaszkodzić pacjentom. Lekarze online posiadają wiedzę i umiejętności, dzięki którym mogą udzielać porad oraz prowadzić farmakoterapię w leczeniu bezsenności.

 

Zarejestruj się do lekarza

 

Szybka i łatwa rejestracja pacjentów:

  • Na platformie haloDoctor wybierz lekarza, z którym chcesz się skonsultować.
  • Dokonaj wyboru daty oraz godziny konsultacji.
  • Opisz dolegliwość w formularzu oraz podaj wszystkie swoje dane: PESEL, NIP, informacje o miejscu zamieszkania, adres e-mail.
  • Po otrzymaniu linku zapłać za eWizytę przez płatności online.
  • Przygotuj się do eWizyty – do lekarza możesz przesłać badania w postaci załącznika w witrynie czatu.

 

 

Po zapłacie za wizytę otrzymujesz link do wejścia do eGabinetu. Po eWizycie możesz dostać eReceptę na leki Rp, Rpw oraz recepturowe. Lekarz udzieli Ci także porady dotyczącej prawidłowej higieny snu.

 

Lecz bezsenność dzięki wizytom online.

Comments are closed.