Działalność badawcza

9 stycznia, 2013 Posted by admin

badania statystyczneDziałalność badawcza naszej agencji SZR Spólnota, to przede wszystkim obszary statystyki, zarządzania i rozwoju przedsiębiorstw. Można nawet powiedzieć, iż te trzy hasła są mottem naszej działalności, wobec czego, zapewniamy sobie tutaj prawidłowe podejście do wspierania przedsiębiorców w każdej dziedzinie ich działalności. Bardzo ważnym elementem jest tutaj także prowadzenie wszelkiego rodzaju nowoczesnych badań, pozwalających na wykrycie nieznanych dotąd zależności rynku w danym sektorze, które odpowiednio i umiejętnie wykorzystane, przyczynią się do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Na rzecz naszych klientów przeprowadzamy przede wszystkim profesjonalne badania fokusowe, charakteryzujące się dużą dokładnością pozyskiwanych informacji, a co za tym idzie, bardzo dobrymi efektami ich zastosowania praktycznego. Co więcej, oferujmy tutaj badania przeprowadzane w taki sposób, że pozostałe na rynku firmy badawcze, pozostają w tym zakresie daleko z tyłu, przede wszystkim przez wzgląd na fakt, iż dysponujemy najlepszą w regionie fokusownią, o czym nieco szerzej w następnym wpisie. Przede wszystkim zaś, trzeba tutaj powiedzieć, iż prowadzimy nasze badania fokusowe w stu procentach poprawnie, dzięki czemu ich wyniki są zawsze jak najbardziej wiarygodne.

Po skutecznie i sprawnie przeprowadzonych badaniach fokusowych, koniecznie należy jeszcze na uzyskanych w ten sposób wynikach, przeprowadzić odpowiednie obliczenia statystyczne, aby możliwe było osiągnięcie odpowiedniego poziomu efektywności prowadzonych badań. W trakcie badania fokusowego, badamy zaledwie niewielki wycinek całej zbiorowości statystycznej, wobec czego, odpowiednie obliczenia statystyczne, pozwalają na odniesienie wyników badań do całej zbiorowości, co jest w tym przypadku szczególnie istotna kwestią.

Zapraszamy do współpracy w tej kwestii nie tylko przedsiębiorców, ale także wszystkie podmioty naukowe, oraz instytucje państwowe, dla których tego rodzaju działalność badawcza może się okazać niezwykle przydatna.

Comments are closed.