Lekarz online w 24h. Zwolnienie L4

14 maja, 2020 Posted by User WP

Czy możliwe jest szybkie uzyskanie pomocy lekarza online, całkowicie bez wychodzenia z domu? Tak, a wszystko to dzięki platformie haloDoctor.pl, z pomocą której wizyta może odbyć się jeszcze tego samego dnia.

 

Pilna e-Wizyta

 

Problem zdrowotny, który pojawił się z dnia na dzień, może przyprawić o bardzo duży stres zwłaszcza, gdy pacjent próbuje na własną rękę zdiagnozować się z pomocą popularnej wyszukiwarki internetowej. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja lekarska online, którą można odbyć jeszcze tego samego dnia.

 

Lekarze aż 40 specjalizacji w jednym miejscu

 

Z lekarzem online można skontaktować się poprzez witrynę haloDoctor.pl i chodzi tu nie tylko o medyków pierwszego kontaktu, ale również specjalistów innych dziedzin takich jak ginekologia, kardiologia czy dermatologia. U wielu z nich e-Wizytę można odbyć w przeciągu zaledwie kilkunastu minut, konsultując problematyczne kwestie.

 

Uzyskanie pomocy lekarza online nigdy nie było prostsze. Wejdź na haloDoctor.pl, wybierz specjalistę, umów wizytę o preferowanej godzinie i oczekuj uzyskania profesjonalnej porady lekarskiej, bez wychodzenia z domu.

 

Zwolnienie L4 od lekarza online

 

Stan zdrowia nie pozwala ci na osobistą wizytę w gabinecie lekarskim? Chcesz uzyskać zwolnienie L4 w zaledwie kilkanaście minut i skupić się na dochodzeniu do zdrowia? Możesz zrobić to dzięki platformie haloDoctor.pl i trwającej kwadrans konsultacji z lekarzem online, dzięki której otrzymasz L4 bez wychodzenia z domu.

 

Kilka kroków do zwolnienia L4

 

Poprzez platformę haloDoctor.pl można uzyskać nie tylko e-Receptę, ale również L4, oczywiście o ile będzie to uzasadnione. Oceni to lekarz specjalista na podstawie trwającej kwadrans rozmowy. W jej trakcie może pojawić się potrzeba udostępnienia lekarzowi online wyników badań, albo innych, niezbędnych dokumentów. Na ich podstawie oraz po omówieniu stanu zdrowia, specjalista podejmie decyzję o wydaniu e-Zwolnienia.

 

Czy L4 od lekarza online trzeba samodzielnie przekazać do ZUS?

 

Wygoda korzystania z platformy haloDoctor.pl polega na tym, że elektroniczne zwolnienie lekarskie zostanie po podaniu numeru PESEL przesłane nie tylko do ZUS, ale również do pracodawcy. Dla każdego chorego to oczywiście ogromne ułatwienie, gdyż zdejmuje z niego obowiązek dopełniania szeregu formalności, co przy chorobie staje się bardzo trudne. Jak widać uzyskanie zwolnienia od lekarza online to krótki i wygodny proces, z którego oczywiście można korzystać w tylko uzasadnionych zdrowotnie przypadkach.

Comments are closed.