Program dla ginekologa – sprawne prowadzenie kartoteki pacjentek

23 września, 2019 Posted by User WP

Program dla ginekologa – rozbudowane kartoteki w EDM

Szybkie i sprawne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentek w gabinecie ginekologicznym pozwala zaoszczędzić wiele czasu w trakcie pracy specjalisty lub placówki medycznej. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w programie dla ginekologa umożliwia błyskawiczną rejestrację pacjentki na wizytę (nawet w przypadku, kiedy pacjentka pojawia się pierwszy raz w gabinecie). Wypełnianie jej karty wizyty lekarskiej można rozpocząć już po paru kliknięciach, bez zbędnej dokumentacji papierowej.

 

Kartoteka pacjentki i realizacja wizyt w programie dla ginekologa Medfile®

Program dla ginekologa Medfile® posiada wiele wariantów, dzięki którym można zoptymalizować pracę specjalisty ginekologa. Podpowiedzi kodów ICD-9/10 oraz nazw leków w trakcie wypisywania kartoteki; możliwość rozbudowy wyspecjalizowanej karty wizyty pacjenta dla gabinetu ginekologicznego (wraz z wstawieniem tabel, pól opisu, grafik,  oraz szablony dokumentów wraz z opisem danych pacjenta).

Rozbudowane funkcje programu dla ginekologa umożliwiają również przeprowadzenie pełnego procesu rejestracji (także w wersji online), aż do zamknięcia wizyty pacjentki opłatą za usługę medyczną:

  • za pomocą płatności kartą,
  • gotówką,
  • poprzez wystawienie faktury na płatnika.

Pacjentki mogą być również rejestrowane na wizyty cykliczne, co w przypadku kobiet będących w ciąży jest bardzo wygodną formą, ponieważ w późniejszym czasie pacjentka nie musi ponownie rejestrować się na wizytę lekarską i poszukiwać wolnego terminu do swojego lekarza prowadzącego.

Dodatkowe materiały w zakresie profilaktyki dla pacjentek, które udostępnia program dla ginekologa Medfile® pozwalają pacjentkom śledzić cykl miesięczny oraz okres dni płodnych.

Wiadomości SMS z przypomnieniem o zbliżającej się wizycie ułatwiają rozporządzanie kalendarzem wizyt. Ewentualnie odwołane bądź przesuwane wizyty nie zaburzą czasu pracy specjalisty, ponieważ program dla ginekologa Medfile® umożliwia wysyłanie potwierdzenia przez pacjentki o przyjściu na wizytę.

Magazyn leków i produktów medycznych, dostępny w oprogramowaniu, umożliwia pełną kontrolę nad stanem ilości zużywanych produktów w gabinecie lekarskim.   

 

Program dla ginekologa dostępny i wygodny

Dostępność szybkiego uzupełniania danych pacjentek i uzupełniania ich kartotek medycznych jest możliwa, dzięki działaniu programu dla ginekologa w systemie chmurowym. Oznacza to, że specjalista, ani placówka nie potrzebują instalacji programu, aby móc w pełni korzystać z jego funkcji. Wystarczy dostęp do Internetu na dowolnym urządzeniu – mobilnym lub stacjonarnym. Medfile® EDMzapewnia także wielodostęp, co w praktyce oznacza, że z jednego urządzenia może korzystać wielu specjalistów, poprzez logowanie do swojego własnego konta.

 

Korzystaj z Medfile® w gabinecie ginekologicznym. Korzystaj z wielu możliwości optymalizacji czasu pracy.

Comments are closed.