Program do ankiet – nowa jakość badań ankietowych

5 lipca, 2019 Posted by User WP

Badania ankietowe kojarzą się z telefonicznym kontaktem z respondentami (ankietowanymi), w celu zbierania od nich istotnych informacji: naukowych, społecznych, konsumenckich. Tysiące koordynatorów rozmawia z różnymi osobami, aby zdobyć potrzebne informacje definiujące pewne grupy społeczne. Tego rodzaju dane mogą także pomóc Tobie. Rozwój biznesu jest związany z wyznaczeniem grupy odbiorców do jakich mają trafiać Twoje produkty. Jeśli dobrze ich poznasz i dostosujesz się do ich potrzeb, masz szansę na odniesienie spektakularnego sukcesu. Program do ankiet umożliwia na gromadzenie danych o konsumentach w nowoczesnej formie. Nie musisz wysyłać ankieterów w teren, aby zdobyć opinie na temat Twojego produktu.

 

Wersja online

Ankietyzacja online to łatwy sposób na pozyskanie cennych danych dla przedsiębiorstwa. Program do ankiet SurvGo™ daje sposobność ku samodzielnemu kreowaniu ankiet w wersji online. Tworzenie formularzy ankiet jest proste. Zarówno kreator jak i szablony są przejrzyste i klarowne. Dzięki zastosowaniu technologii drag&drop zbudujesz prosty jak i rozbudowany formularz badań w profesjonalny sposób. Możesz dodawać różnego rodzaju pytania:

  • warunkowe,
  • ukryte,
  • pytania z regułami przejścia

Ponadto możesz precyzyjnie ustalić dobór próby badawczej, na której zostanie przeprowadzone badanie. Aby przeprowadzić badanie, możesz wysłać ankiety do swoich klientów za pomocą e-maila z linkiem przekierowującym do badania, powiadomić o nim SMS-em lub umieścić link do badań na portalu społecznościowym. Program do badań umożliwia także przeprowadzenie eksploracji na bardzo dużej próbie badawczej, dzięki kooperacji z ogólnopolskim panelem konsumenckim Badanie-opinii.pl. Na panelu jest zarejestrowanych ponad 50 tyś. aktywnych panelistów. Ich szybkie reakcje na pojawiające się ankiety sprawiają, że Twoje badanie może zostać zrealizowane nawet w 24h.
Różnego typu informacje, jak: opinie klientów; satysfakcja pacjentów; jakość dotycząca oferowanych produktów i usług; opinie na temat nowych koncepcji opakowań produktów które chcesz wdrożyć na rynek; dane dotyczące postrzegania Twojej marki w branży; jakość standardów obsługi, pozyskasz dzięki badaniom prowadzonym poprzez profesjonalny program do ankiet SurvGo™. Aplikacja pozawala na intuicyjny system raportowania w czasie rzeczywistym (w trakcie badań) z otrzymywanych wyników. Możesz także filtrować uzyskane dane ze względu na typy respondentów oraz rodzaje odpowiedzi. Tego typu filtracja daje sposobność do łatwiejszego wyciągania wniosków na temat typu konsumentów na których np. oddziałują przekazy reklamowe, a także którzy są lojalnymi ambasadorami Twojej marki.

 

Niskie koszty i wysoka jakość

Niskie koszty prowadzenia badań ankietowych online, pozwalają nawet nowicjuszowi w biznesie odnaleźć odpowiednich odbiorców dla swoich produktów, pomóc uzyskać odpowiedzi, jak najlepiej wypromować markę i jakiego środka przekazu użyć. Wysoka jakość zapewniona przez twórców aplikacji SurvGo™ oraz możliwość stałego kontaktu z ekspertami do spraw badań marketingowych oraz badania opinii sprawi, że przeprowadzona ankietyzacja będzie drogowskazem do rozwoju dobrze prosperującej firmy.

Sprawdź koszt badania ankietowego
Liczba pytań
- +
Liczba respondentów
- +
Koszt badania:
*Podana cena w netto, należy doliczyć VAT 23%.
Dobierz respondentów z panelu konsumenckiego
– realizuj badania ekspresowo!

Comments are closed.