Szefie, co Ty wiesz o kompetencjach swoich pracowników?

18 stycznia, 2019 Posted by User WP

Mój pracownik idealny  

Wewnętrzne ścieżki kariery, zatrudnianie nowych pracowników, wynagrodzenia i awanse są konsekwencją działań na stanowisku pracy. Jak sprawdzić czy nasz pracownik jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, jednym słowem: „Czy jest moim pracownikiem idealnym”?

 

Testy kompetencji

Dzisiejsze sposoby sprawdzania umiejętności potencjalnych i obecnych pracowników to nie tylko skrupulatna weryfikacja ich CV oraz obserwacja w miejscu pracy. Powstałe innowacyjne metody używane do zbadania umiejętności pracobiorcy są bardzo zaawansowane. Jedną z tego rodzaju metod jest „Test kompetencji”, który daje możliwość wglądu w wiele aspektów charakteru i poziomu wykwalifikowania naszego pracownika lub kandydata.

Test kompetencji oferowany przez firmę badawczą BioStat® udostępnia pracodawcy sprawdzenie umiejętności z 20 różnych kategorii na 6 poziomach tematycznych, wykorzystywanych w każdej firmie. Pytania, które odnoszą się do pracownika dotyczą jego kompetencji względem profesjonalizmu, przedsiębiorczości, umiejętności partnerskich, kompetencji menedżerskich, prowadzenia projektów i kreatywności.

Zarówno podstawowe umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery przez absolwenta uniwersytetu jak i rozwinięte kompetencje dla wieloletniego pracownika ubiegającego się  o awans pracy, na konkretnym stanowisku, mogą być zweryfikowane przez Test kompetencji.

 

Najlepsza kadra

Pracodawcom poszukującym najlepszej kadry w swojej firmie oferujemy najwyższej jakości profesjonalizm w działaniu. Przez 15 lat zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala na przeprowadzenie badań będących połączeniem wiedzy i praktyki. Koncentrujemy się na Twoich potrzebach, dlatego uwzględniamy działania usprawniające funkcjonowanie Twojej firmy.

Program do testowania kompetencji pracowniczych jest autorskim rozwiązaniem, które służy rekruterom, jest wsparciem dla działów HR i biur karier.

Nasz program możesz przetestować w wersji DEMO i zobaczyć, jak działa testowanie kompetencji w praktyce. Pamiętaj, że dobry pracownik to rozwój Twojej firmy i perspektywa lepszych wyników na rynku. Sprawdź już dziś, co możesz osiągnąć dzięki testom kompetencji pracowniczych i osiągaj więcej ze swoją firmą, dzięki BioStat®. Sukces Twojej działalności, to także nasz sukces!

Comments are closed.